ART / Lithographs / Litograph in colors 10379639
nr 1037 9639
LITOGRAPH IN COLORS
Sara Ã…berg, 88/90, fish, sheet: 36x29,
Sara Åberg, 88/90, Fisk, bladets mått: 36x29
SEK 100
Monday May 16 2016
at 19:16:01
16/5 19:11:02